Майже півмільйона гривень за вже покладений асфальт у Тарасівці

1 1

Мешканці села Тарасівка, Києво-Святошинського району, де головує вп’яте обраний екс-регіонал Володимир Сизон, обурені проектом плану соціально-економічного розвитку села на 2016 рік.

Про це вони пишуть у соцмережі facebook.

Селян непокоїть те, що серед переліку вулиць, на які у 2016 році планують виділити кошти на асфальтування, дивним чином з’явилася вулиця Калініна, яка була заасфальтована восени 2015 –го, саме перед місцевими виборами.

1

Як стверджують місцеві, асфальтування вулиці було використане в передвиборчій програмі голови ради та депутата цього округу Лариси Груздєвої, депутатки Києво-Святошинської ради попереднього скликання та екс-“ударівки”.

За словами її колег, з “Удару” Груздєву вигнали за земельні махінації та системне голосування в унісон з Партію Регіонів.

Ціна питання “повторного” асфальтування 400 тисяч гривень.

1

 

Місцеві депутати розповідають, що жодної докуметації, передбачуваної законодавством для таких видів робіт (договору, кошторису, актів виконаних робіт і т.д.) в сільраді немає.

“Депутати кожен рік приймають план соціально-економічного розвитку, яким визначається порядок робіт в селі. Згідно з цим планом здійснюється ремонт, якщо в бюджеті знаходяться кошти. Буває таке, що в план питання внесене, але воно не виконуться через брак фінансування. Але вулиця Калініна навіть не вносилася в перелік тих, які потребують асфальтування. Якщо вона не вносилася, то відповідно її не мали права ремонтувати”, – розповіда позапартійний депутат Тарасівської сільради Юрій Середа.

Депутат звернувся до сілького голови за роз’ясненнями і отримав відповідь, що до голови звернулися мешканці вулиці з проханням заасфальтувати вулицю.

1

“А те що в Тарасівці більше 5 тисяч населення й вони просять заасфальтувати більше 10-ти вулиць, які щороку вносяться в плани соціального розвитку й досі не заасфальтовані, нікого не хвилює”, – дода депутат.

На питання, чому громада має двічі платити за одну й ту ж роботу, Сизон відповів, що перед виборами асфальт зробили в борг:

“Ремонт виконаний в  борг підприємством “Підряд”. І це нормально практика. Казначейство не встигло перерахувати гроші, а вулицю ремонтувати потрібно”.

В соціальній мережі мешканці Тарасівки обговорюють дане питання й дивуються, чому Груздєва не згадувала про рідне село раніше.

1

Мешканці Тарасівки за допомогою звернулися до депутата Києво-Святошинської районної ради Андрія Вентова, який написав депутатське звернувся до голови сільської ради Тарасівки, щоб попередити можливі неправомірні дії з боку сільської ради.

Безымянный

План соціально-економічного розвитку розглядатиметься депутатами Тарасівської сільської ради на сесії, яка відбудеться 21 січня 2016 року о 17-й годині.

 

1 Comment

  1. Олександр 21.01.2016 at 17:58

    на жаль це стосується і інших вулиць села, таким чином була заасфальтована вулиця Ватутіна, де проживає сільський голова Сизон, а потім внесена до плану соціально-економічного розвитку. В той же час вулиця Радянська мала бути заасфальтована в 2007 році а заасфальтували лише в 2015, тобто порушується Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” сільським головою, приймаються рішення на власний розсуд, а потім затверджуються рішеннями сільської ради, а хто ж не затвердить такі рішення, якщо майже всі депутати отримали у власність собі та членам своїх родин не одну земельну ділянку. Хіба ж вони скажуть проти, та й далі продовжують продаватись. Про те щоб вести відеозаписи сесій в бюджет внести не можуть, бо тоді буде видно хто за які рішення голосує і як, їм краще коли все розподіляється під килимком. Не хоче сільський голова і приймати відповідні програми про прозорість прийнятих рішень радою та виконавчим комітетом, бо не зможе підгодовувати своїх, так званих, прихильників, щоб не розбіглися. Всі ознаки корупції.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів