Червакова: Омбудсмен відкрив провадження щодо нападу депутата на школяра

0 12

За фактом агресивних дій щодо неповнолітнього з боку депутата Києво-Святошинської райради Олександра Паламарчука Офіс Омбудсмена відкрив провадження і звернувся до поліції та служби у справах сім’ї Київської облдержадміністрації. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила народний депутат України від БПП Ольга Червакова.

“Офісом Омбудсмена направлено звернення до Головного управління Нацполіції та служби у справах сім’ї Київської обладміністрації щодо захисту прав дітей, в тому числі – від усіх форм насильства”, – пише Ольга Червакова.

 

В її пості прикріплена відповідь Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської, в якій ідеться про те, що Офіс Омбудсмена відкрив провадження і отримав відповідь регламентної комісії райради про недопустимість поведінки Паламарчука.

Нагадаємо, депутат Києво-Святошинської райради від БПП Олександр Паламарчук застосував фізичну силу до неповнолітнього мешканця Гатного Сергія Чагарова, місцевого активіста і волонтера Громадського руху ЧЕСНО. Регламентна комісія райради на виїзному засіданні, ймовірно, сфальшувала висновок, оскільки голова комісії розповів, що за висновок деякі члени комісії голосували телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів