Прокуратура в Гатному виявила 2 га незаконно відчуженої землі

0 218

Прокуратура Київської області через суд має повернути 2 га особливо цінних земель у Гатному державі. Землю, за словами прокуратури, незаконно передано у приватну власність громадянам та підприємству, яке не має нічого спільного з веденням селянського господарства.

“Установлено, що Головним управлінням Держземагентства у Київській області у 2014 році  незаконно передало у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку площею майже 2 га на території Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району. Як з’ясувалося, ділянка належить до особливо цінних земель Державного підприємства «Дослідне господарство «Чабани», яка відповідно до Закону не може передаватись у приватну власність громадян”, – повідомляє сайт Прокуратури Київської області.

Прокурори наголошують, що Головне управління Держземагентства не має повноважень на прийняття рішень про відведення у приватну власність земельних ділянок.

“З метою приховування незаконного відведення у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельної ділянки за рахунок особливо цінних земель, остання неодноразово відчужувалась на користь третіх осіб та ділилась на окремі земельні ділянки різними площами”, – повідомляє прокуратура.

Прокуратура Київської області встановила кінцевого власника, яким виявилось товариство, яке згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, займається купівлею та продажем нерухомого майна та не має нічого спільного з сільськогосподарською діяльністю.

На даний час, прокуратурою Київської області до кінцевого власника пред’явлено позов про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння на користь держави.

Нагадаємо, Прокуратура не повернула громаді 48 га особливо цінних земель під “Озерним гаєм”, бо суд не прийняв нововиявлені прокуратурою обставини.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів