Чому школярам продають карамельки ROSHEN по 650 гривень

0 1167

Три карамельки замість 8 гривень решти у їдальні отримав школяр.

“Сьогодні вперше не дала сину бутерброд у школу. Замість – 20 гривень на пиріжок та сік. Прийшов, запитую: смачний пиріжок? А він розвернувся та пішов до кімнати. Повертається з історією: “Уявляєш, купив пиріжок за 6 гривень и воду ще за 6 гривень, а замість решти – 8 гривень – отримав три цукерки”. Протягує – три карамельки Рошен HERBINA”, – пиши на своїй сторінці у фейсбуці журналістка Тетяна Катриченко.

Вона говорить, що здивувалась, але вирішила порахувати.

“Якщо одну таку цукерку у шкільній їдальні продають за 2 гривні 60 копійок, а її вага 4 грами, то виходить, що школярам буфетниці впарюють кілограм за 650 гривень замість 55 гривень”, – продовжує вона.

Тобто одна цукерка у магазині коштує 22 копійки, а у київській школі її продають за 2 гривні 60 копійок.

“Син каже, однокласники попросили, аби його мама написала статтю, бо у них батьки теж запитують, на що вони весь час витрачають решту”, – підсумовує Катриченко.

Із коментарів під постом зрозуміло, що така “практика” існує у школах.

Журналістка вже звернулась до керівництва школи за поясненнями.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів