Прокуратура області створила Консультативну раду

0 11

Новопризначений прокурор області Віктор Безкоровайний своїм наказом сформував склад новоутвореного  органу при прокуратурі – Консультативної ради.

Очолив Консультативну раду Ігор Дзвоник – кандидат економічних наук, що працював старшим науковим співробітником в Інституті МЕМО НАН України.

Секретарем обрали Ірину Федорів – працівника ЗМІ.

“Наше головне завдання – це налагодити діалог між громадами Київщини та прокуратурами районів. Ми повинні кристалізувати головні проблеми громад за допомогою ефективної роботи прокуратури та принципу гласності,” – наголошує Геннадій Гребньов – головний редактор “Часу Київщини”, який став членом Консультативної ради.

salivonov

Члени новоствореної Ради на даному етапі формують список проблем регіону та розробляють шляхи вирішення цих проблем із залученням правоохоронців.

Під час першого засідання Консультативна рада зокрема розглянула проблематику дерибану Біличанського лісу селищними радами Приірпіння.

“Дуже важливо, щоб ми залишалися чесними перед собою й збиралися не просто для годиться, а дійсно допомогли своїм досвідом вирішити питання, що хвилюють людей,” – наголошує Олександр Зубчук заслужений працівник сільського господарства України, що також увійшов до Консультативної ради.

До складу нового органу при прокуратурі увійшли також: Ніна Доктаренко  (Президент Української конкурентної палати, член Ради Конгресу ділових і професійних жінок України та ЗАгальновоїнської спілки України), Роман Корнієнко  (президента Міжнародної Благодійної Фундації “Отчий дім”, члена робочої групи Мінсоцполітики з вироблення Національної стратегії забезпечення прав дитини і підтримки сім’ї до 2020 року) та Петро Мороз (чинний член Академії будівництва України).

Прокурор області Віктор Безкоровайний пообіцяв Консультативній раді максимальне сприяння з боку працівників прокуратури задля ефективної роботи новоствореного органу.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів