Козак Гаврилюк переміг забудовників

0 13

У штабі кандидата він Народного фронту у перший день підрахунку голосів не могли повірити, що саме їхній кандидат, знаний козак Гаврилюк, веде боротьбу за першість.

Ще немає остаточних офіційних результатів і на сайті ЦВК видно як триває запеклий двобій між Михайлом Гаврилюком та забудовником Олександром Тиговим, який раніше балотувався до парламенту від політичної сили Наталії Королевської.

Зараз Тигов балотується під рейтинговим брендом блоку Петра Порошенка.

Спершу в лідерах значився колишній соратник Королевської. Але з опрацьованих результатів видно, що відрив іде не на сотні, а на десятки голосів.

Безымянный

Не пройшло і години, як Гаврилюк виривається вперед.

Безымянный

На ОВК в Ірпінь забудовник-кандидат Олександр Тигов приїхав особисто, аби привітати Гаврилюка із чесними виборами і попри те, що ще немає офіційних результатів, він вже знає, чим займатиметься поза парламентом.

“Я вже привітав Гаврилюка з тим, що ми провели чесні вибори. Без чорнухи з його і з нашого боку. Щоправда, ще не всі протоколи привезли з дільниць. Я не засмучений, Гаврилюк – достойна людина. Далі я буду займатися тим чим і займався – допомагати людям. Будувати будинки для дітей-сиріт,” – каже Тигов у інтерв’ю “Сайту громади Приірпіння”.

До слова, Тигов на ОВК був у супроводі людей з дерибанної команди одіозного депутата Ірпінської ради Валерія Пєшого.

“Безумовно, ми вірили в свою перемогу з самого початку. Бачили, як сприймають люди Михайла Гаврилюка – як рідного. Він дуже простий. І втой же час – це справжній герой, людина загальнодержавного масштабу. По нашим протоколам у Михайла Гаврилюка – 1320 голосів, у Олександра Тігова – друге місце. У Анатолія Федорука – третє, він відстає від Тігова на 30 голосів. Щойно приїхав до ОВК Антон Геращенко. Тут все спокійно, але затягують підрахунок голосів. Можливо, в них є якась вказівка. Стоять черги з членів ДВК. Але наразі – все спокійно”, – говорить депутат обларади Владислав Одинець, член комади Гаврилюка.

Геращенко

Станом на 18:30 опрацьовано понад 50 % протоколів. Гаврилюк відірвався від Тигова більше, ніж на півтисячі голосів.

Безымянный

Близько півночі відрив уже менше тисячі. Підраховано дещо більше 60 % протоколів.

На другий день підрахунку відрив сягнув майже тисячі голосів. У вівторок зранку опрацьовано понад 90 % протоколів.Відрив сягнув понад 1000 голосів.

І зрештою у середу на сайті ЦВК оприлюднили результати підрахунку 100 % протоколів.  Відрив сягнув 1,5 %.

Привітав Гаврилюка з перемогою на своїй сторінці в facebook і кандидат в нардепи Анатолій Федорук, який, судячи з усього, посяде третє місце.

Федорук гаврилюк

Журналістам Федорук сказав, що виборами життя не закінчується:

“Вибір виборцями 95-го округу зроблений. Я щиро вдячний тим, хто за негативом, який лився на мене щодня, намагався помітити позитивні зміни, зрушення як в своїх населених пунктах так і в державі. Я вдячний тим пятнадцятьом тисячам виборців, які віддали за мене свій голос”.

Не дивлячись на таке порозуміння між кандидатами, представники штабу Гаврилюка очікують можливості фальсифікацій.

Журналістам надіслали ось такі повідомлення:

“Ситуація в 94 та 95 округах. ОВК не оприлюднює дані. В 94 округу лидірує можаритарник Віктор Романюк (Народний фронт). Його головний конкурент — Гліб Лірник, син партнера Парцхаладзе По Динамо Люкс.

В 95 округу лідирує Козак Гаврилюк (Народний фронт)18,5 відсотка (дані протоколів, які отримані з ДВК). У базу не внесено ще 13 дільниць. І можуть підсипати голосів за Тігова (від Блок ПП, його веде Парсхаладзе). Різниця у біше тисячі голосів. Гаврилюка можуть злити олігархи.

Кандидат від Блоку Порошенка Лірник (94 округ), Тігов (95 округ). Їх веде Парсхаладзе. Лірник – син партнера Пасхаладхе по Динамо Люкс. Тігов – прораб із Дніпропетровська, партнер Парсхаладзе по будівельному бізнесу”.

Наразі журналісти “Сайту громади Приірпіння” з’ясовують ситуацію на ОВК.

В останній тиждень перед виборами в регіоні почалися масові кампанії чорного піарупроти кандидатів-лідерів – Федорука та Тигова, що не могло не відбитись на волевиявленні.

Такі листівки поширювали проти Тигова.

Тігов - Мельник

І були різні варіанти.

IMG_5313

А такі проти Федорука.

mima

Підтримка частини виборців могла перейти до третього кандидата.

Tagged with: ,

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів