Гаврилюк продає свій щит з Майдану з аукціону 

0 3

Активіст Євромайдану козак Михайло Гаврилюк, а нині народний депутат України від 95-го виборчого округу, продає з аукціону щит, який захищав його на Майдані.

Усі виручені кошти підуть на придбання необхідного авто для військового підрозділу козаків, що служать у складі добровольчого батальйону Золоті Ворота. Про це пише Волонтерська Група ГО “Козацька Звитяга”.

“Дорогі співвітчизникі і небайдужі патріоти з-за кордону! Всім відомо, що ми збираємо кошти на закупівлю АВТО для військового підрозділу козаків, що служать у складі добровольчого батальйону Золоті Ворота. Тому козак Михайло Гаврилюк згодився виставити на аукціон свій перший щит, який захищав його на Майдані. Майже всі речі з часів того протистояння Михайло віддав у Музей Майдану та інші. А тепер ми пропонуємо, щоби цей щит дістався до музеїв Америки чи Канади”, – зазначає у Facebook Ksenia Fesik.

10979395_832776933450848_1805539531_n

Сам Гаврилюк на своїй сторінці в Facebook зазначив: “Друзі з-за кордону! мої волонтери збирають кошти на авто, а ви маєте змогу отримати унікальну річ на пам”ять, і допомогти при цьому нашим військовим!”

Безымянный

Аукціон відбуватиметься у Facebook і триватиме з 16 до 20 лютого.

Tagged with:

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів