Спорт в народ: як розпіарити турнік перед виборами

0 14

Незадовго до місцевих виборів в Боярці активізувались кандидати у депутати. Гречку поки не роздають, а займаються, здавалось би, справами цілком благородними, – інфраструктурними проектами. Тільки от чи відповідає реальність піар-релізам?

Так , 9 липня на вул. Лінійній відкрили новий спортмаданчик з кількох турніків. Долучились “ГО «Молодь Боярки» на чолі з Олександром Зарубіним, міський осередок партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» на чолі з Валерієм Шульгою та партія «Удар».

Допомогали: помічник народного депутата Артур Козачук та депутат міськради Олександр Видря. Завдяки усім цим людям майданчик-проект став реальністю” – йдеться у релізі на сайті “Молоді Боярки”.

майданчик 1

Справу продовжили “відкриттям нового спортивного майданчика” на стадіоні Зеніт. Кандидати розклеїли по місту оголошення, анонсували торт і розважальну програму, тож і людей на захід прийшло чимало (за різними оцінками 30-50 чол.). Ось тільки сам “майданчик” на 60%-старі турніки (які пофарбували). “Додали” один комплекс із залізних перекладин, лавочку і столик для арм-реслінгу.

Ситуація нагадала редакції “Громад” події парламентської кампанії 2012 року, коли по нашому окруку балотувався Петро Мельник. Кандидат “відкрив” соціальний магазин поряд із обласною лікарнею, на якому мали продаватися дешеві продукти. Однак часто ворота магазину були зачинені, а на оголошеннях з низькими цінами люди писали щось на зразок “то коли магазин працює”. Тобто магазин ніби і є, але він не працює.

4kuzyk (1)_627x422

Схоже, цей метод використовують і теперішні кандадати: тобто майданчик ніби і відкрили, та він не зовсім новий.

Хочеться, аби кандидати навчились тримати слова та називати речі своїми іменами. Або поставити в Боярці гарний вуличний майданчик, як на території 3 школи. Він справді, – дуже потрібний боярчанам.

Kuzyk_ValentynaАвторка: Валентина Кузик, журналістка, мешканка Боярки

Tagged with:

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів