Екс-Регіонал Кудрик рветься до влади на Софіївській Борщагівці

0 32

Екс-регіонал Кудрик Олесь знову висувається на посаду Голови сільської ради Софіївської Борщагівки. У своїй передвиборчій програмі Кудрик ставить досить амбітні завдання, але природньо приховує свою попередню партійну приналежність, а також інформацію про колег депутатів-прогульників.

Ще 5 серпня до сільської ради Софіївської Борщагівки були подані два запити від громадського руху ЧЕСНО з проханням надати інформацію про партійну приналежність депутатів, а також їх відвідування сесій сільської ради. Проте, всупереч Закону “Про доступ до публічної інформації”, який зобов’язує надавати відповіді впродовж 5 днів, станом на 22 жовтня відповідь надана не була.

Не виконує Кудрик і особисто наданих обіцянок. Так, 21 вересня у телефонній розмові сьогоднішній голова сільської ради запевнив, що до кінця тижня (до 25 вересня) відповідь буде надана, але і ця обіцянка залишилась не виконаною.

Не менш цікавими є виборчі обіцянки Олеся Кудрика. Зокрема, він обіцяє у 2016 році відкриття нової школи на 990 місць та дитячих садочків. Але забуває відмітити, що насправді мова про приватну школу та садочок, яку будує один з місцевих забудовників Андрій Мартинов і в які, за інформацією менеджерів забудовника, будуть прийматися виключно діти, що проживають в будинках Мартинова.

Кудрик Олесь_виборча програма_ст.1

Тобто для територіальної громади цей дитсадок та школа насправді нічого не вирішать.

Кудрик Олесь_виборча програма_ст.2

Також у виборчій програмі Олеся Кудрика не вказано від якої партії він висувається цього разу. Чи можна довіряти такій людині управління Софіївською Борщагівкою – велике питання.

Автор: Андрій Сидоренко

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів