Село Гатне перетворюється на каналізаційний відстійник

1 102

Представники організацї «Стоп корупції» завітали до сільського голови Гатного Броніслава Корицького й вручили йому туалетний папір.

Про це йдеться на сторінці організації в соцмережі facebook.

Активісти руху розповідають, що до них звернулися мешканціі Гатного, які потерпають через високий рівень ґрунтових вод і постійного підтоплення.

“Дренажна система на ладан дихає, а каналізаційні стоки новобудов, які за документами зареєстровані як приватні будівлі, потрапляють до ґрунтових вод та до водойм і псують воду у колодязях. Люди побоюються, що за кілька років їхні будинки опиняться по коліно у воді. Окрім того, стоки забруднюють тутешню річку Сіверка, що впадає у Дніпро”, – йдеться у повідомленні “Стопкору”.

1

 

«Жителі Гатного переконані, що сільській владі начхати на майбутнє села. Люди вже у відчаї, а керівництво населеного пункту, яке б мало опікуватися збереженням дренажної системи і вирішенням питання з якісною каналізацією, лише набиває кишені. Отже, ми маємо показати корупціонерам, що їм не вдасться безкарно зруйнувати село», – коментує ситуацію правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Активісти також повідомляють, що сільську владу Гатного каналізаційне лихо не обходить,  керівництво села роздає землі під забудову на меліоративному каналі.

Місцеві викрили, що 340-380 гектарів землі водного фонду вже роздерибанили. За їхніми даними, новими власниками безплатних земельних наділів стали судді та прокурори. На яких підставах ці люди дістали наділи з водного фонду задарма, сільський голова не зміг пояснити.

“Люди подали заяви на отримання земельних ділянок – сільська рада їх розглянула та задовольнила. Звичайно, безкоштовно”, – переконує сільський голова Гатного Броніслав Корицький.

За своє “дбайливе” ставлення до проблем громади Корицький дістав від активістів “Стоп корупції” символічний подарунок – вісім рулонів туалетного паперу із фірмовою стрічкою проекту.

1

Активісти та правозахисники запевняють, що зроблять все можливе, щоб кожен корупціонер, причетний до руйнації екосистеми Гатного, за нехлюйство поплатився посадою і дістав відповідне покарання за законом.

Tagged with:

1 Comment

  1. Любов 18.09.2016 at 16:45

    176.37.134.10
    Мене дуже турбує забруднення села Гатного каналізаційними стоками. Я Вас прошу давайте піднімемо народ щоб навести порядок в цьому питанні. Я родом з Гатного ,мої діди ,прадіди жили тут.Мені дуже болить, те що твориться зараз в селі.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів