Майже півмільйона гривень за вже покладений асфальт у Тарасівці

1 3

Мешканці села Тарасівка, Києво-Святошинського району, де головує вп’яте обраний екс-регіонал Володимир Сизон, обурені проектом плану соціально-економічного розвитку села на 2016 рік.

Про це вони пишуть у соцмережі facebook.

Селян непокоїть те, що серед переліку вулиць, на які у 2016 році планують виділити кошти на асфальтування, дивним чином з’явилася вулиця Калініна, яка була заасфальтована восени 2015 –го, саме перед місцевими виборами.

1

Як стверджують місцеві, асфальтування вулиці було використане в передвиборчій програмі голови ради та депутата цього округу Лариси Груздєвої, депутатки Києво-Святошинської ради попереднього скликання та екс-“ударівки”.

За словами її колег, з “Удару” Груздєву вигнали за земельні махінації та системне голосування в унісон з Партію Регіонів.

Ціна питання “повторного” асфальтування 400 тисяч гривень.

1

 

Місцеві депутати розповідають, що жодної докуметації, передбачуваної законодавством для таких видів робіт (договору, кошторису, актів виконаних робіт і т.д.) в сільраді немає.

“Депутати кожен рік приймають план соціально-економічного розвитку, яким визначається порядок робіт в селі. Згідно з цим планом здійснюється ремонт, якщо в бюджеті знаходяться кошти. Буває таке, що в план питання внесене, але воно не виконуться через брак фінансування. Але вулиця Калініна навіть не вносилася в перелік тих, які потребують асфальтування. Якщо вона не вносилася, то відповідно її не мали права ремонтувати”, – розповіда позапартійний депутат Тарасівської сільради Юрій Середа.

Депутат звернувся до сілького голови за роз’ясненнями і отримав відповідь, що до голови звернулися мешканці вулиці з проханням заасфальтувати вулицю.

1

“А те що в Тарасівці більше 5 тисяч населення й вони просять заасфальтувати більше 10-ти вулиць, які щороку вносяться в плани соціального розвитку й досі не заасфальтовані, нікого не хвилює”, – дода депутат.

На питання, чому громада має двічі платити за одну й ту ж роботу, Сизон відповів, що перед виборами асфальт зробили в борг:

“Ремонт виконаний в  борг підприємством “Підряд”. І це нормально практика. Казначейство не встигло перерахувати гроші, а вулицю ремонтувати потрібно”.

В соціальній мережі мешканці Тарасівки обговорюють дане питання й дивуються, чому Груздєва не згадувала про рідне село раніше.

1

Мешканці Тарасівки за допомогою звернулися до депутата Києво-Святошинської районної ради Андрія Вентова, який написав депутатське звернувся до голови сільської ради Тарасівки, щоб попередити можливі неправомірні дії з боку сільської ради.

Безымянный

План соціально-економічного розвитку розглядатиметься депутатами Тарасівської сільської ради на сесії, яка відбудеться 21 січня 2016 року о 17-й годині.

 

1 Comment

  1. Олександр 21.01.2016 at 17:58

    на жаль це стосується і інших вулиць села, таким чином була заасфальтована вулиця Ватутіна, де проживає сільський голова Сизон, а потім внесена до плану соціально-економічного розвитку. В той же час вулиця Радянська мала бути заасфальтована в 2007 році а заасфальтували лише в 2015, тобто порушується Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” сільським головою, приймаються рішення на власний розсуд, а потім затверджуються рішеннями сільської ради, а хто ж не затвердить такі рішення, якщо майже всі депутати отримали у власність собі та членам своїх родин не одну земельну ділянку. Хіба ж вони скажуть проти, та й далі продовжують продаватись. Про те щоб вести відеозаписи сесій в бюджет внести не можуть, бо тоді буде видно хто за які рішення голосує і як, їм краще коли все розподіляється під килимком. Не хоче сільський голова і приймати відповідні програми про прозорість прийнятих рішень радою та виконавчим комітетом, бо не зможе підгодовувати своїх, так званих, прихильників, щоб не розбіглися. Всі ознаки корупції.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів