Донька Зіброва отримує ділянку сільськогосподарського призначення під забудову?

0 28

Доньці Павла Зіброва у  Ходосівці Києво-Святошинського району сільрада “заднім числом” за два дні до проведення сесії виділяє 25 соток землі сільськогосподарського призначення з державної власності під забудову. Про це сайту Громади Києво-Святошина стало відомо від громади Ходосівки.

Мешканці селища звернулася до депутата райради Олени Власенко щодо контролю за виділенням земельних ділянок для учасників АТО.

Відповідні рішення Ходосівської сільської ради датовані 2 лютого, хоча саме засідання проводилося 4 лютого. Депутат районної ради Олена Власенко, яка відвідала це засідання сільради, повідомила, що їй відмовилися надати порядок денний засідання, сказавши, що його нібито немає.

Рішення Зібровим

На вимогу надати рішення сесії, мені їх надали аж 19 лютого 2015 року. Цікаво, що рішення сесії по земельним питанням датуються 2 лютим, а сесія відбувалася 4 лютого. Увагу привертає також нумерація рішень сесій №38, №38/1, №39, №39/1, №39/2 (усі від 2-го лютого),  а потім нумерація продовжується таким чином: №43,  №44, №45, №45/1, №46 (датовані днем засідання 4 лютого)”, – обурюється депутатка райради Олена Власенко.

Павло Зібров, згідно з документами, наданими в сільраді, з 2010 року орендував 47,5 соток земель державної власності для ведення особистого селянського господарства. Ця ділянка розташована на вулиці Соборній, огороджена парканчиком і там, де планують займатися сільськогосподарською діяльністю, ростуть сосни.

Лісок Соборна ділянка Зіброва за паркоаном

На публічній кадастровій карті видно, що деревами вкрита вся площа ділянки.

Кадастр ЗібровДілянка суміжна із садибою співака, де в нього є озеро.

12236549_126781187684042_646378633_o

Також на сесії 4 лютого було прийнято рішення преміювати сільського голову і секретаря сільради 100% премії за роботу в січні.

рішення 45 1_премія собі

Зауважимо, що у січні місяці чиновники тривалий час офіційно відпочивали, оскільки тривали новорічні свята.

 

 

Нагадаємо також, що депутат райради від ВО “Свобода” Олена Власенко – мешканка Ходосівки, вчителька математики та інформатики місцевої школи. У райраді її закріпили за Ходосівською територіальною громадою. Власенко стала заступницею голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму.
Детальніше про депутатів райради можна прочитати в публікаціях на сайті Громадського руху ЧЕСНО.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Київщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів